window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1BEJ5G7ZYT'); G-1BEJ5G7ZYT

(Bişektomi) Yanak İnceltme

İnce bir yüz yapısına sahip olmak ve görsel olarak daha belirgin hatlara sahip olmak adına yanak inceltme operasyonuna başvurulabilir. Teknolojik gelişmelerin ciddi seviyelere ulaşması ve klinik olarak uzman bilgisi ile sunduğumuz hizmetler ile yanaklarınızın ince olması çok daha mümkün oluyor.

Yüz, insanların genellikle görsel açıdan kusursuz görünmek istediği en önemli bölgelerden bir tanesidir. Bu bölgedeki sıkıntılarınızın giderilmeye çalışılması güzelliğinize güzellik katmayı hedefler. Siz de yanak kısmındaki görsel olumsuzluğu gidermek istiyor ama nasıl bir yönteme başvuracağınızı bilmiyorsanız yapmanız gereken tek şey kliniğimize başvurmaktır.

Yanak İnceltme Nasıl Uygulanır?

Yanak inceltme; dolgun ve yuvarlak yüz yapısına sahip bireyler tarafından başvurulan oldukça değerli seçeneklerden bir tanesidir. Bu yüz yapısına sahip kimselerin daha keskin hatlara sahip olması olması amaçlanır.

Bişektomi operasyonu, ayakta lokal anestezi altında gerçekleştirilen bir operasyondur. Yanak inceltme estetiği olarak da ifade edilen bişektomi operasyonundan önce ağız temizliğinin gerçekleştirilmesi gerekir. Bu doğrultuda cerrah, yanakların içinde bulunan bichat adı verilen yağ torbalarına müdahale yapılır. Küçük bir kesi ve aletler yardımı ile doğal bir görünüm oluşturulması hedeflenir. Yağ torbalarının çıkarılmasının ardından bölgeye dikiş atılır. Her iki yanağa da bu işlem uygulandıktan sonra ameliyat sonlandırılır.

Yanak İnceltme ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Bişektomi kimler için uygundur?

Bu uygulaması yanak kısmında belirgin yağlanma olan bireyler için uygulanabilir. Bu nedenle yanağında yağ olmayan kimseler için bu uygulamaya başvurulması mümkün değildir. Çünkü yağ yapısının olmaması ya da az olması nedeni ile herhangi bir inceltme işlemi de yapılamaz. Bu işlemi yaptırmadan önce doktorunuzla yapacağınız konsültasyon ve size önerileri çok önemlidir. Bazı yüz yapılarında ise öezellikle önerilmez bişektomi operasyonu. Çünkü ilerleyen yaşlarda yağ yastıkçıklarınızın ne kadarına ihtiyaç duyacağınızı çok dikkatli hesap etmek önem taşır.

Yanak inceltme herhangi bir zarara neden olur mu?

Her operasyon gibi riskler taşır. Bu hastaya işlem öncesinde anlatılır. Bunun yanı sıra vücuda zarar verecek bir uygulama bulunmaması nedeni ile de olumsuz bir durumun ortaya çıkması genellikle beklenmez.

Yanak yağ alma doğru sonuç verir mi?

Yanak inceltme işlemlerine kliniğimiz ayrıcalığı ile başvurduğunuzda daha doğru sonuçlar alabileceğinizi unutmamalısınız. Kaliteli sonuçlarla sizlere destek olan uzmanlarımız doğru sonuçlar alınması adına en başarılı planlamayı gerçekleştirir. Kliniğimizde yüzünüzün gerçekten neye ihtiyaç duyduğu değerlendirilir, isteklerinizle bu uygulamaların örtüşüp örtüşmediği konusunda size bilgi verilir. Bu işlemler hastanın kendi rızası ile başvurduğu işlemlerdir, etkiler anlatılır fakat yönlendirme yapılmadan kişinin kendisinin karar vermesi istenir.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Detaylı bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.