Burun Dolgusu

Burun dolgusu, ameliyatsız burun estetiği olarak bilinen uygulamalardandır. Cerrahi yöntemlere başvurulmaması sayesinde hasta konforu açısından ideal olan burun dolgusu burun şeklinin hedeflenen özellikleri kazanmasını sağlar. Cilt dolgu malzemelerinin kullanılmasıyla burnun hacminin değiştirilmesine imkân tanır. Bu tekniğin dikkatli okunması gerekir ve dikkat edilmesi gereken bir uygulamadır.Burun dolgusu yaptırıldığında aslında burunda hacim olarak büyüme olacağı unutulmamalıdır. Ayrıca burun dolguları burun dokusunun beslenmesine olumsuz etkiler yapabilmektedir.

Revizyon Burun Estetiğinde Burun Dolgusu Kullanılabilir mi?

Revizyon burun estetiği, operasyon neticesinde beklenen sonuçların tam olarak alınamaması durumunda tercih edilmektedir. Ancak burun dolgusunun sağladığı avantajlar çerçevesinde burun estetiği için revizyon operasyonuna başvurmak zorunlu değildir. Riski daha düşük bir seçenek olarak burun dolgusuyla kusurları kamufle etmek mümkündür.

Burun kısmında çok ciddi şekil bozuklukları olmayan hastaların tercih edebileceği burun dolgusu sayesinde normal yaşama hemen dönmek mümkündür. Uygulamayı takiben herhangi bir şişlik ya da morluk ortaya çıkmaz. Bu özelliğiyle de hastaların büyük kısmı tarafından memnuniyetle karşılanmaktadır. Diğer işlemlerde olduğu gibi işlem öncesi size tüm detayların ve özellikli durumların anlatıldığı bir form verilecektir, yönergeleri doğru uyguladığınızda süreç çok daha rahat geçecektir.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Detaylı bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.