Paris Işıltısı ve Gençlik Aşısı

Paris Işıltısı ve Gençlik Aşısı, ciltte görülen yorgunluk ve problemleri ortadan kaldırmak adına tercih edilen uygulamalardan bir tanesidir. Çevresel faktörlere en çok maruz kalan organlardan biri olarak kabul edilen cilt; stres, yorgunluk, güneş ışınları ve yaşlanma nedeniyle hasar görmektedir. Soğuk ve sıcak havalar nedeniyle yıpranan ciltte bu etkiyi ortadan kaldırmak adına çeşitli uygulamalara başvurmak gerekir.

Paris Işıltısı ve Gençlik Aşısı çevresel etkileri ortadan kaldırmada en çok tercih edilen çözümlerden bir tanesidir. Soluk ve yorgun görünen ciltlerin daha canlı olması açısından değerli kabul edilirken kırışıklıkları önlemede en ideal seçeneklerden bir tanesidir. Yüz gençleştirme konusunda dikkat çeken bir uygulama olarak ön plana çıkar.

Paris Işıltısı ve Gençlik Aşısı Hangi Bölgelere Yapılır?

Paris Işıltısı ve Gençlik Aşısı göz çevresi başta olmak üzere yüzde her bölgeye uygulanabilecek bir seçenektir. Türkiye’de ve dünyada çok yaygın bir şekilde kullanılan bu uygulama el, kol ve boyun bölgesinde tercih edilmektedir.

Işıltılı bir cilde sahip olmak adına tercih edilen bu uygulama vücudun farklı bölgeleri hedeflenerek gerçekleştirildiğinden dikkat çeken sonuçlar sağlar. Vitamin ve minerallerin enjekte edilmesi çerçevesinde elastikiyetin kazanmada çok önemli bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Hekim kontrolünde gerçekleşen Paris ışıltısı sonucunda başarılı bir çözüm ortaya çıkması sağlanır.

Gençlik Aşısı Neler İçermektedir?

Paris Işıltısı olarak bilinen bu uygulamada en çok tercih edilen materyal NCTF 135 olarak bilinmektedir. Cildi nemlendirmesinin yanında daha canlı bir etki de sağlayan maddeler içeren gençlik aşısının içeriğindeki malzemeler aşağıdaki gibi sıralanabilir.

  • Glutation
  • Polisorbat 80
  • Glukuronik Asit
  • Glukuronik Asit Lakton
  • Glukozamin
  • Dekstroz Anhidroz

Cildin canlandırılmasında çok büyük bir etkisi olan Gençlik Aşısı cilt ihtiyaçları dikkate alınarak hazırlanmaktadır. Bu noktada ekstra malzemelerle alakalı olarak cilt analizi yapıldıktan sonra nihai karar verilmektedir. Analiz sonrasında yukarıda ifade edilen maddelerin tamamı kullanılmayacağı gibi ekstra maddelerin tercih edilmesi de söz konusu olacaktır.

Paris Işıltısı Kimler için Uygundur?

Cilt problemlerine yönelik en ideal uygulamalardan bir tanesi olan Paris Işıltısı ve Gençlik Aşısı ciltte kusursuzluğu sağlar. Bunun yanı sıra aşağıdaki durumların görülmesi bu uygulama ile alakalı en önemli detaylardan bir tanesidir.

  • Ciltte Elastikiyetin Kaybolması
  • Ciltte Kuruluk
  • Donuk ve Soluk Cilt Yapısı
  • Cilt Kırışıklıkları

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Detaylı bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.