Somon Dna Uygulaması

Somon DNA Uygulaması

Somon DNA uygulaması, somon balığının kan ve spermleri kullanılarak hazırlanan gençlik iksiri ile gerçekleştirilmektedir. Cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesini sağlayan bu uygulama hücre tazelenmesinde çok büyük bir rolü olan polinükleotid yapımında rol oynar. Serum içerisinde bulunan Hyaluronik Asit, Glicine, L proline, L Lysine, L Leusin gibi pek çok madde doğal etkisi sayesinde yaşlanma karşıtı etki yapar.

Cilde enjekte edilerek etkisinin ortaya çıkması beklenen Somon DNa uygulaması cildin gerekli nem seviyesini yakalamasını sağlar. Bu sayede cildin tazelenmesi ve vücudun ferahlaması da söz konusu olmaktadır. Genç ve yaslı herkesin kullanabileceği bir yöntem olarak oldukça ideal sonuçlar vermektedir.

Somon DNA Uygulaması Neden Tercih Edilmektedir?

Somondan elde edilen iyileştirici ve yenileyici maddelerle insan vücudunda olumlu etkiler yapan Somon DNA uygulaması konusunda aşağıdaki durumların mevcudiyeti yeterli nedenlerdir.

  • Çevresel faktörlerden kaynaklanarak canlılığı kaybolan ve kuruyan ciltlere canlılık kazandırılması,
  • Siyah nokta ve sivilcelerden kaynaklanan izlerin giderilmesi,
  • Yaşlanma etkisiyle ortaya çıkan kırışıklıkların ortadan kaldırılması,
  • Farklı etkenlerden kaynaklanarak görülen göz altı morlukları,
  • Kadınların menopoz dönemlerinde görülen hormon bozukluğu kaynaklı problemlerin iyileştirilmesi,
  • Sigara, alkol ve diğer kötü alışkanlıklardaki kaynaklanan cilt yapısı bozulmalarının giderilmesi,
  • Stres kaynaklı ciltteki canlılığın kaybolması sonrasında canlılık kazandırılması,
  • Ellerde oluşan nasır ve yaralanmaların ortadan kaldırılması.

Tüm bu durumlara karşı ideal bir seçenek olarak değerlendirilen Somon DNA uygulaması ile kaliteli sonuçlara ulaşmak mümkündür. Bu nedenle de hastalara yönelik iyileşme süreçlerini de titiz bir şekilde ele almak gerekir.

Somon DNA Operasyonu Nasıl Yapılır?

Ciltte görülen problemlerin ortadan kaldırılması adına çok özel bir seçenek olan Somon DNA uygulaması çerçevesinde öncelikle cildin hazırlanması gereklidir. Bu nedenle de 15 gün öncesinden bir altyapı hazırlık süreci başlar. Hyalüronik asit kullanılarak gerçekleşen nemlendirme ile cildin hazır hale gelmesi mümkün olur.

Nemlendirme uygulamasını takiben Somon DNA tedavisi kapsamında mikro iğnelerle mikroenjeksiyon işlemleri yapılmaktadır. Uygulama öncesinde lokal anestezi tercih edilerek ağrı ve sızı hissinin giderilmesi sağlanır. Cilde enjekte edilen serum sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineraller ciltle buluşmuş olur.

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Detaylı bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.