window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-1BEJ5G7ZYT'); G-1BEJ5G7ZYT

Yüz Estetik Uygulamaları

Bireylerin yüzünün çok daha estetik bir görünüme sahip olması için tercih edilen yüz estetik uygulamaları genel olarak aşağıdaki gibidir.

HiFU ile Yüz Germe

HiFu, ses dalgalarının kullanıldığı bir yüz germe uygulamasıdır. Cilt toparlama yöntemi olarak da ifade edilmektedir. Ses dalgaları ile ciltte çok daha estetik, gergin ve dinç bir görünüm bırakır.

Ulthera ile Yüz Germe

Likid Yüz Germe

likid yüz germe, cildin çok daha çekici ve genç bir hale gelmesi sağlar. Cilde enjekte edilmekte olan dolgu maddesi ciltteki kırışıklıkların azalmasını ve cildin çok daha dingin görünmesine yol açar. Hyaluronik asitli dolgular kullanılır.

Kaş Kaldırma

Kaşlarda, yaşa bağlı olarak çeşitli sarkmalar meydana gelebilir. Bu noktada bireyler kendilerini kötü hissedecekleri için kaşların çok daha dik durması adına kaş kaldırma operasyonu tercih edilir. Dolgu ile geçici bir uygulama olan kaş kaldırma operasyonu sayesinde kusursuz bir görünüm elde edilebilir.

Fransız Askısı

Fransız askısı, ameliyatsız bir şekilde gençleşme sağlayan estetik uygulamalardan bir tanesidir. Belirlenmiş cilt ve yüz germe işlemleri günümüzde ki teknolojik uygulamalar arasında yer almaktadır. İplerin deri altında uygun bir yere yerleştirilmesi ile birlikte Fransız askısı yönteminin etkileri görülmeye başlanır.

Bişektomi

Yanak estetiği olarak da ifade edilen bişektomi, fiziksel görünüm açısından son derece önemli olan bir uygulamadır. Bişektomi, bireylerin çok daha ince ve elmacık kemikleri belirgin olan bir yüze sahip olmalarını sağlar.

Boyun Germe

Boyunda meydana gelen kırışıklık ve sarkıklıkların ortadan kaldırılması için boyun germe operasyonu uygulanır. Bu noktada boyun germe operasyonu, cerrahi bir işlemdir.

Gıdı Liposuction

Gıdı bölgesinde oluşan yağların alınmasını ifade eder. Aynı zamanda boyun germe operasyonu ile birlikte uygulanabilir.

Göz Çevresi Estetiği

Göz çevresinde oluşan çeşitli kırışıklıkların, kaz ayaklarının ortadan kaldırılmasını sağlar. Germe yöntemi, botoks ve dolgu gibi yöntemler kullanılabilir.

Badem Göz Estetiği

Gözler, bireyler için yüzlerindeki en önemli unsurlardan biridir. Badem şeklinde bir göze sahip olmak isteyenler bu cerrahi operasyona başvurabilirler.

İz Tedavileri

Vücutta oluşan izlerin ortadan kaldırılmasını sağlamak için iz tedavileri uygulanmaktadır.

 

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Detaylı bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.