İz Tedavileri

İz tedavileri, vücutta farklı nedenlerden dolayı meydana gelen yara izlerinin ve kesiklerin iyileştirilmesini sağlayan bir tedavi türüdür.

Ameliyattan sonra meydana gelen kesik izleri, yaralanma sonucu oluşan izler bireyleri rahatsız edebilmektedir. Kişiler rahatsız oldukları bu yara izlerinden kurtulmak için skar tedavisinden faydalanabilirler. Vücutta çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelen yaraların kendiliğinden kapanması durumunda dahi izler oluşabilmektedir. Söz konusu izler bazı durumlarda bireyleri rahatsız etmezken bazen ise son derece rahatsız edici bir görünüme sahip olabilir. Bu nedenle güzellik salonumuzun sizlere sunmuş oldu yara tedavisi hizmetinden faydalanarak vücudunuzdaki yara izlerinin ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Yara İzi Tedavisi Nasıl Yapılır?

Yara izleri kişilerin genetik yapısına ve yaranın bulunduğu bölgeye yaşa ırka cilt tipine ve çeşitli sağlık durumlarına göre farklılık gösterebilmektedir. Aynı şiddetteki yara bazı kişilerde çok daha fazla ize neden olabilirken bazen ise kısa bir süre içerisinde ortadan kaybolabilir. Bu nedenle herkese farklı yoğunluklarda yara izi tedavisi uygulanmaktadır. Yara izi tedavisi sırasında kremleri güneş kremleri ve nemlendiricilerin kullanılması gerekmektedir. Bunun yanı sıra izin görünürlüğünü yitirebilmesi için dikkat edilmesi gereken çeşitli noktalardan bahsetmek mümkündür. O bu noktalar yara oluştuktan sonra düzenli bir şekilde pansuman yapmak alanı bakterisiz tutmak Ve su geçirmez bir şekilde bakımını sağlamak olarak ifade edilebilir.

 

HEMEN İLETİŞİME GEÇİN

Detaylı bilgi ve randevu almak için iletişime geçin.